HomePR článekČeské Budějovice jsou nenápadným městem na jihu Čech se spoustou pracovních příležitostí

České Budějovice jsou nenápadným městem na jihu Čech se spoustou pracovních příležitostí

Rozhodně se nedá říct, že by České Budějovice jako město nebyli kvalitní lokalitou. Nabízí výborné vzdělání až s možností doktorského studia, je umístěno poblíž Šumavy uprostřed krásné jihočeské přírody, a především je malým, ale mladým a hustě obydleným městem.

Všechny tyto hodnoty pochopitelně mají svůj odraz na pracovních trhu, který rozhodně v jihočeském krajském městě není nudnou záležitostí. Kvalitní zaměstnání si určitě dokáže najít víceméně jakýkoliv obor. Přesto je tady v některých ohledech mnohem větší poptávka než v jiných oborech.

Město piva potřebuje i pracovníky

Kdokoliv zná Budějovice, tak zajisté zná i Budvar. Kvalitní pivo, které se vyrábí na okraji Českých Budějovic, ale skýtá neuvěřitelné množství důležitých pracovních pozic. Jako jedna z mála společností dokonce Budějovická pivní výroba nemusela propouštět během koronavirové krize, což je jedině dobrý signál. Určitá část práce v Českých Budějovicích se tak točí kolem výroby tohoto oblíbeného piva.

Mladé město se spoustou příležitostí

Díky přítomnosti vysoké školy a univerzity je město opravdu protkané mladými lidmi. Podle toho vypadá také pracovní trh. Pracovní nabídky České Budějovice obsahují velice často potřebu mladého zápalu, agilního přístupu a maximální flexibility, která je po přicházejících generacích na pracovní trh samozřejmě vyžadována.

Spoustu práce České Budějovice nabízí hlavně perspektivním moderním oborům. Pokud jste tedy jakkoliv technologicky nebo výpočetně založeni, tak máte při hledání v tomto městě víceméně téměř vyhráno. Oproti spoustě podobně velkých měst zde můžete očekávat i nadstandardní platové ohodnocení, ale zároveň musíte být připraveni na to, že se tady nekladou drobné požadavky. Naopak budete mnohdy v praxi překvapeni, co nového se dokážete přiučit.

spot_img
spot_img
- Advertisment -PR článek
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img