HomePR článekVybavení, s nímž vám bude na zahradě i na chatě skvěle

Vybavení, s nímž vám bude na zahradě i na chatě skvěle

Máte rádi aktivní pohyb, rádi si hned po ránu zasportujete, nebo odpoledne přicházíte z práce, přezouváte se do tenisek a přes den prožitý stres jdete „odbourat“ ven? Anebo rádi relaxujete ve vaně, máte rádi masáže a vše, co vám přispěje k harmonii těla i duše? V tom případě by vám na zahradě nemělo chybět vybavení pro pohyb i pohodu, a to trampolína s vířivkou.

Skákejte tak často, jak je vám milé

Vydovádění se, které nabízí větší trampolíny, rádi prožívají malí i velcí. Vůbec se nenechte mýlit, že by byla trampolína vybavením jen pro děti. Pokud jsou vaše klouby v pořádku a můžete skákat, i vy si na trampolíně náramně užijete. S její pomocí zpevníte tělo, zbavíte se spousty kalorií, provětráte vaše srdce a plíce, pořádně se zapotíte, když si budete přát.

Co se týče velkostí, volit můžete různé průměry, např. 305 cm nebo 366 cm, nebo jiné. Vždy je důležité, aby měla trampolína vnitřní ochrannou síť a krytí pružin, aby nedošlo k úrazu nohy nebo ruky. Konstrukce pevná a odolná povětrnostním podmínkám, materiály, které rychle schnou, to vše je zárukou, že vám bude toto sportovní náčiní sloužit po mnoho let.

Vířivka pro všechny vodomily a vyhledávače wellness

Mít kolem sebe masážní trysky, a to doslova, je pro unavené svaly doslova požehnáním. Máte-li fyzicky náročnou práci, „děláte“ náročnější sport, nebo se prostě občas přetáhnete při práci na zahradě, vířivka pro vás bude, dá se říct pečovatelkou. Můžete na ní nastavit teplotu vody, takže se i dle libosti prohřejete a ulevíte celému tělu.

Když si pořídíte dostatečně velkou vířivku, vejde se do ní celá rodinka, parta přátel.

Vybírat kvalitní trampolíny, vířivky i další vybavení na zahradu za velmi výhodné ceny, můžete na www.hawaj.cz. Navíc při objednávce nad 1 499 Kč získáte dopravu zdarma.

spot_img
spot_img
- Advertisment -PR článek
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img