HomeSEO článkyŠperky s lávou

Šperky s lávou

Láva je od pradávna kamenem odvahy a také ochrany našich emocí. Jedná se tedy o velmi silný ochranitelský kámen, která nám umožňuje se vypořádat a psychickou i fyzickou únavou a který nám dodává patřičnou životní energii a také elán. Rovněž perfektně uklidňuje a zvyšuje naše sebevědomí. Pokud hledáte kámen odvahy a odhodlání, je pro vás láva vhodným řešením.

Vlastnosti lávy

Láva nám pomáhá odrážet jakékoliv fyzické i psychické útoky. Dodává nám také životní energii a zároveň nás do jisté míry umí uklidnit v případě, kdy je to nejvíce potřeba. Poradit si umí i s naším sebevědomím, vitalitou a také odhodláním. Umí totiž bravurně posílit naše pozitivní emoce, jako je například naděje, radost a také optimismus. Rovněž nám pomáhá v boji se strachem a také stresem. Uzemňuje, stabilizuje a zmírňuje nejen bolest, ale také napětí ve svalech.

Zdravotní účinky, které jsou připisovány lávě

Lávě je připisování hned několik zdravotních účinků. Jedná se zejména o zmírnění bolesti a také napětí ve svalech. Láva umí výrazně posílit také naši imunitu, lymfatický systém a látkovou výměnu.

Historie lávových kamenů

Již lidé v dávných kulturách po celém světě měli velmi v lásce právě lávové kameny. Dříve velmi lidé milovali zejména lávové náramky, které patří k úplně nejstarším lávovým šperkům. I dnes jsou ovšem velmi módní a lidmi stále silně žádané.

Lávový kámen je totiž vyvřelý až ze žhavých hlubin naší země, umí se tak hravě vypořádat s naší únavou a také vitalitou. V momentě, kdy žhavá láva zcela vychladne, stane se z ní velmi malý pórovitý černě zbarvený kámen, který má díky svému přírodnímu zjevu velmi atraktivní a také oslnivý vzhled.

Pořiďte si kámen znovuzrození i vy!

Lávové kameny mají přízvisko kameny znovuzrození. Díky spojení se Zemí je podobný lávový kámen považován za stabilní a uzemňující kámen. Pokud ještě ve své šperkovnici šperky s lávou nemáte, je ten správný čas na to, abyste to napravili. Stříbrné prsteny s lávou či právě zmíněné náramky totiž vypadají dokonale.

Další informace se dočtete v článku Šperky s lávou na našem blogu.

Previous articleCO JE Linkbuilding
Next articleDell Latitude E7470
spot_img
spot_img
- Advertisment -PR článek
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img